Jakość i precyzja

Jakość produktu Egr

Poniżej garść informacji na temat różnic, pomiędzy naszym produktem, a produktem konkurencji w szerokim tego słowa zakresie.

Chłodnica rurowo-płaszczowa - w zależności od modelu zbudowany jest z kilkunastu rurek ryflowanych (skręcanych) lub owalnych z turbolatorami, opóźniającymi przepływ spalin co powoduje lepsze chłodzenie. Nasz wkład jest zgodny z oryginałem i posiada taką samą charakterystykę techniczną . Nie stosujemy tzw. lornetek, czyli dwóch calowych rur. Nie spełnia to żadnej funkcji.

chłodnica_rurowo-płaszczowa chłodnica_rurowo-płaszczowa chłodnica_rurowo-płaszczowa
chłodnica_rurowo-płaszczowa chłodnica_rurowo-płaszczowa

Zawory zwrotne spalin. Stosujemy tylko produkt OE PIERBURG stosowany przez producenta oryginalnych modułów. Żadnych zamienników chińskiej produkcji stosowanych w firmach konkurencyjnych. Stosowanie zamienników wątpliwej jakości często skutkuje poważnymi usterkami silnika. Dostępne są dwie opcje zaworów: regenerowane (czyszczone i myte chemicznie z nagaru) oraz nowe OE PIERBURG

zawory_zwrotne_spalin zawory_zwrotne_spalin
zawory_zwrotne_spalin zawory_zwrotne_spalin

Uszczelki i oringi stosowane w naszych wyrobach pochodzą od producentów OE lub są wyprodukowane na wzór oryginalnych z zachowaniem wszelkich norm i jakości materiałów.

uszczelki_i_oringi uszczelki_i_oringi

Punkty montażowe są przegwintowane i powlekane smarem miedzianym co przeciwdziała zapiekaniu się śrub oraz ułatwia montaż.

Przepustnica - każda przepustnica jest sprawdzana i zregenerowana. Jeśli zachodzi potrzeba, wymieniamy oś, talerzyki, elementy ruchome powlekane są smarem miedzianym.

 • ◦ dostępne są dwie wersje przepustnic: regenerowane lub nowe OE firmy K+S
 • ◦ regenerowane występują bez siłownika pneumatycznego i elektroniki
 • ◦ natomiast nowe mogą być wyposażone w siłownik lub elektronikę
 • ◦ dostępne są same przepustnice w dwóch wersjach z elektroniką lub bez elektroniki
przepustnica przepustnica
przepustnica przepustnica

Opakowania - neutralne opakowania kartonowe nie są znakowane naszym logo.

Korpus modułu :

 • - Po rozkręceniu modułu każdy element poddany jest myciu chemicznemu w myjce przemysłowej .
 • - Po wysuszeniu elementu jest on piaskowany i sprawdzany wizualnie czy nadaje się do dalszego użytkowania
 • - Następnie korpus poddany jest malowaniu i trafia na montaż z poszczególnymi elementami
 • - Przed skręceniem modułu wszystkie gwinty zostają przegwintowane a płaszczyzny montażowe szlifowane .
 • - Naklejka termiczna i plomby - każdy moduł posiada naklejkę termiczną, która informuje o tym, czy element użytkowany jest zgodnie z procedurami i nie został przegrzany. Plomby natomiast zabezpieczają przed ingerencją osób trzecich. Dają nam również informacje: kiedy, gdzie i do kogo zostało sprzedane.
 • Gwarancja - nasze produkty objęte są ochroną gwarancyjną przez 12 miesięcy. Posiadamy również ubezpieczenie produktu OC, które pokrywa koszty dodatkowe w przypadku uzasadnionej reklamacji (koszty holowania, serwisu, itp.)  w kraju i poza granicami.
 • Kaucja - w przypadku braku zwrotu wynosi 1500 netto
 • - Szczelność - recyrkulatory są sprawdzane pod ciśnieniem na szczelność przy obciążeniu 3 bar na przyrządach które stosuje się w autoryzowanych serwisach M.A.N.

Masz więcej pytań przejdź do kontaktu

Przejdź do kontaktu

Masz więcej pytań ? Przejdź do kontaktu